Temmuz
12
Şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.
Yönetimimiz Fen , Mühendislik , Su Ürünleri ve Ziraat Fakültesi 4. sınıf öğrencilerine Anabilim Dallarımızın tanıtımını,başvuru yapabilecekleri burs ve değişim programları hakkında bilgilendirme yapmıştır.
Kırgızistan Manas Üniversitesi hocaları ile bilgi paylaşımı yapıldı ve işbirliği olanakları görüşüldü.
İzmir Üniversiteleri Fen Bilimleri Enstitüleri yönetimleri olarak Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü ev sahipliğinde süreçlerimizin devamı..
Uluslararasılaşma çalışmalarımız kapsamında Rektörlük Yeni Senato Salonunda yapılan double-degree (çift) diploma toplantımız