EGE ÜNİVERSİTESİ

Fen Bilimleri Enstitüsü

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Özel Öğrenci Sonuçları

2018-2019 Güz Dönemi Özel Öğrenci Sonuçları

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI LİSANSÜSTÜ ÖZEL ÖĞRENCİ KAYIT İŞLEMLERİ

KAYIT TARİHLERİ

Fen Bilimleri Enstitüsü         : 08-12 Ekim 2018

Kabul Edilen Dersler (derse kayıtlı en az 1 normal öğrenci var ise) 24.09.2018 tarihinde başlanacaktır.  08.10.2018-12.10.2018 tarihleri arasında Halkbank İzmir/Bornova Şubesi İban: TR270001200971400044000004 öğrenim ücretlerini (kredi başına yatırılıcak ücret) yatırıp Enstitümüze 1 fotokopisini teslim edip enstitümüzden alacağınız enstitü kurul kararı birlikte  aşağıda belirtilen Kayıt için gerekli evraklar (dekontunuzun aslı  ,nüfus fotokopisi ve  2 adet 4.5x6 cm. ebadında fotoğraf) ile birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına kesin kayıt için  gitmeniz gerekmektedir. Enstitümüze ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına gelip dekont teslim etmeyen ve Kesin Kayıt yaptırmayan öğrencilerin başvuruları geçersiz olacaktır.     

Öğrenim Ücretleri : TC uyruklular için Türkçe ders kredi başı 150 TL, yabancı dilde verilen ders için: 250TL                                                                                                                   Yabancı Uyruklular için Türkçe ders kredi başı 450 TL, yabancı dilde verilen ders için 750 TL

• Tüm Yükseklisans/Doktora öğrencilerinin bizzat veya noterden vekaletname verecekleri kişiler aracılığı ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına başvurarak kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.
  • Kayıt için istenen belgeleri eksik olanların kaydı yapılmaz.
  • Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan adayların daha sonraki bir tarihte kayıt yaptırmaları mümkün değildir.

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

* Nüfus cüzdan fotokopisi (aslı görülmek suretiyle) (1 adet)

* 2 adet 4.5x6 cm. ebadında fotoğraf

* 2 adet Banka Dekontu (bir tanesi fotokopi de olabilir)